Ana sayfa > Haberler > İçerik

Yüksek Kalite Tünel Işıkları Nedir?

Source:

Yüksek Kalite Tünel Işıkları nedir?

Yüksek tecrübeli yolun özel bir bölümü olan tünel ışıkları aracın içine, içeriye ve tünele yeni optik tünel ışıklarının arasından, yeni optik tünel ışıklarının öncülüğünde, bir dizi görsel problem olacak.

Yüksek mukavemetli, iyi tokluk alaşım çevre koruma malzemeleri, şeffaf parçalar sertleştirilmiş cam, toz geçirmez, su geçirmez, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik güçlendirmek için Tünel lambası kabuk seçimi. Çok kanallı titreşim önleyici yapı ve yüksek teknoloji yüzey kaplama, yakın yüksek frekanslı yüksek frekanslı titreşim çeşitli lamba etkilemez ve atölye, yol şezlong, demiryolu ve diğer yüksek frekanslı titreşim ve nem, sıcaklık ortamı, uzun vadeli istikrarlı çalışma.

Işık verimliliği, ışık kaynağı olarak yüksek yoğunluklu gaz deşarj lambasının seçimi, yüksek aydınlatma verimi, uzun ömür, farklı aynalar kullanımı ile çok amaçlı aydınlatma elde edilebilir; ve yumuşatarak, göz kamaştırıcı veya başka rahatsızlık vermez. Lamba ömrünü garanti etmek için balastın termal koruma teknolojisi seçimi. İthal yüksek saflıkta ayna eloksallı alüminyum ayna malzemesi ve doğru ışık dağıtım tasarımı, 0.9'dan büyük güç faktörü, yansıtıcı yüksek verim, iyi ışık iletimi, enerji tasarrufu ve çevre koruması.

Tüneller, atölyeler, büyük depolar, benzin istasyonları, mekanlar, metalurji ve çeşitli bitki, inşaat ve diğer yerler için yüksek ışık verimi, uzun ömürlü tünel lambası. Işık kaynağı olarak yüksek yoğunluklu gaz deşarj lambasının seçimi nedeniyle farklı reflektörlerle çok amaçlı aydınlatma elde edebilirsiniz. Tedaviyi yumuşatırsanız, insanlar göz kamaştırıcı veya diğer rahatsızlık vermezler. Lambanın ömrünü uzatmak için balast termal koruma teknolojisi. İthal yüksek saflıkta ayna alüminyum eloksallı ayna ve ışık dağılımı hassas dağılımı, güç faktörü 0.9'dan büyük, yansıtıcı yüksek verim, iyi ışık iletim, enerji tasarrufu ve çevre koruma yapmak.


Sorgulama
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Bize ulaşın
Address: No.1, Xinxi Avenue, yeni sanayi bölgesi, yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an City, Çin
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua aydınlatma Elektrik Ekipmanları Co, Ltd