Mutil Açı Altgeçidi LED Tünel Armatür Aydınlatması

Shaanxi Yahua Aydınlatma Mutil Açı Alt Geçit LED Tünel Aydınlatma Aydınlatma, yüksek aydınlatma verimi ve son derece enerji verimli, düşük bakım, dayanıklı ve güvenilir olduğu için, bakım bakımının kolaylığı ile tünel ve alt geçit trafiği için güvenli bir ortam oluşturur

Product Details

Mutil Açı Altgeçidi LED Tünel Armatür Aydınlatması

Değişik LED Tünel Armatür Aydınlatma seçenekleri var. Yüklemek kolaydır. Alüminyum gövdesi, iyi ısı dağılımı güvenilir LED kaynakları ve birden fazla sürücü, sıfır bakım anlamına gelir.


Yahua aydınlatma, tünel aydınlatmada 15 yılı aşkın tecrübeyle tünel ve altgeçit aydınlatmada en karmaşık yol ve ray uygulamaları için en gelişmiş teknolojik armatürü sunmaktadır. Yeni LED Tünel aydınlatması, genellikle 90-300 watt'lık armatürlerde birden fazla montaj konfigürasyonu kullanılan uygulamalar için enerji tasarrufu ve sürdürülebilir bir çözüm sunar.

En iyi termal yönetim ve optik performans için yüksek mühendislik özelliği, bir platformda tünel aydınlatmasının zorlu ortamlarına dayanabilen çoklu aydınlatma dağılımlarıyla 15 yılı aşkın güvenilir çalışma sağlar.

Uygulama:

Tüneller

alt geçitler

Kapalı otoparklar

Kamu ve sanayi alanları


Çin'de tanınmış Tunnel Light üreticileri ve müteahhitleri olan YAHUA, güvenilir bir tedarikçidir ve büyük bir mutil açılı alt geçit ledli tünel armatür aydınlatma projesine devam etmektedir. Satılık ürünlerimizle, fabrikamızdan düşük maliyetle ve düşük fiyata iyi tasarımlı toptan Tünel Işığı yapabilirsiniz.

Hot Tags: Mutil açılı alt geçit led tünel aydınlatma aydınlatma Çin, fabrika, üreticiler, tedarikçi, toptan satış, tasarım, müteahhitler, fiyat, fiyat, projeksiyon, satılık
ilgili ürünler
Feedback
Sorgulama
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Bize ulaşın
Address: No.1, Xinxi Avenue, yeni sanayi bölgesi, yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an City, Çin
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua aydınlatma Elektrik Ekipmanları Co, Ltd